אפשרויות לעיצוב מסעדות

לעיצוב מסעדות יש חלק גדול בהצלחתן. העיצוב הנכון הוא פרי שיקלול סוג המטבח המוגש במסעדה, רמת התמחור והקהל אליו היא פונה, המיקום שלה ברחוב ובעיר, היחס בין איזורי האירוח למטבח ולמתקנים חשובים אחרים, וכמובן גם להשראה הטובה שתפסה את המעצב שעיצב את החלל. עיצוב מסעדות הוא פרויקט שיש לגשת אליו בעדינות לאחר שהקצתם לו סכום כסף מוגדר וידוע, האפשרויות הרבות והרצון להתחרות בעושר העיצובי של המסעדות הנפתחות כאן יכול לערער את תקציבכם עוד לפני שהתחלתם לרכוש קהל לקוחות נאמן. עיצוב מסעדה מוצלח וזכור אמנם הוא פרמטר של כסף אך יותר מכך של הטעם הטוב של המעצב, וההרמוניה בין העיצוב לטעמים ואופי השירות.

עיצוב ברוח המנות

ידוע שטעמים, ריחות ומראות מתרקמים יחד ליצירת החוויה החושית שלנו, במיוחד במסעדה בה האפקט הרצוי מושג כשהסביבה נוחה ונעימה, כשהשירות קשוב, ושכול פרט בעיצוב מכלי הסכו''ם והצלחות ועד לגוון הצבע על הקירות והתאורה, פועלים יחד להמרצת בלוטות הטעם וחום הלב. עיצוב המסעדה שלכם צריך לעבוד בהשראת התפריט והחזון שיש לכם כמארחים, ולדובב את הסועדים לשקוע בהנאת האכילה המשותפת.

עיצוב מסעדות

למרות שלמימד הוויזואלי חלק מרכזי ביותר בחווית ההתארחות במסעדה, כדאי לשים לב גם למאפיינים נוספים, כמו השילוב בין רמת הרעש והבהירות האקוסטית לעיצוב הויזואלי, ולשים גם לב למקומות אחרים במסעדה כמו חדרי השירותים והמסדרונות. עיצוב מסעדות פותח לכם צוהר עצום של אפשרויות, ומנעד חוויתי אפשרי רחב לסועדים אצלכם, זוהי פלטה של צבעים שבעזרת מגע נכון, עירבוב קשוב, וביצוע מדוייק תקבלו את הגוון היחודי שיאפיין את המסעדה שלכם, מטבח פתוח או בעיצוב שוק פישפשים אקלקטי, מסעדה מודרנית או דיינר ניו יורקי, ועוד ועוד, העיצוב הנכון יהיה אבן מושכת שתעודד את הצלחת המסעדה שלכם.

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות 054-7334646

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות
ללא התחייבות
054-7334646