סגנונות של עיצוב בתי קפה

בתי קפה הם מקום בילוי אהוד מאד בישראל, אבל יחד עם זאת אפשר לראות בנוף בתי הקפה המקומי בית קפה מצליח ופופלרי ולידו בית קפה שומם, מדוע זה כך? ובכן מתברר שהסוד הוא לא רק בקפה, אלא גם בעיצוב המזמין של בית הקפה, והתמזגותו בהלך הרוח האורבני המקומי. עיצוב בתי קפה הוא תחום עיצוב פנים שלם שמקיף היבטים רבים לצד סגנונות, שיחד נועדו ליצור את המקום האחד המושלם הזה שאנו מוצאים את עצמנו חוזרים אליו שוב ושוב בכול שעה פנויה. על מנת לבחור את סגנון העיצוב שמתאים לקפה שלכם, כדאי קודם כול לשים לרגע אחד את הטעם האישי בצד. קודם כול כדאי לשאול את עצמכם לאיזה קהל אתם רוצים לפנות, קהל תל אביבי צעיר ומעודכן, קהל פריפריאלי, קהל של מבוגרים שמחפש שקט ודיוק או..? זיהוי הדמוגרפיה אליה תפנו הוא הרמז הראשון לעיצוב בית הקפה שלכם.

סגנונות אופנת הרחוב פולשים אל בית הקפה

מומלץ להעזר במעצב פנים מקצועי שיוכל ללות אתכם בתהליך, לתת מפירות יצירתיותו, ומנסיונו. אבל עכישו אחרי שהגדרתם את הדמוגרפיה שלכם, כדאי להשיר מבט ולהתבונן רגע באנשים שחולפים ליד הקפה שלכם. עיצוב בית קפה מצליח מפנים את הקודים והאופנות של האוכלוסיה הקרובה, וזו גם האוכלוסיה שצפויה לפקוד אותו הכי הרבה. בית קפה מעוצב שאינו מתקשר עם הרחוב מקשה מנמיך מאד את סיכויי הצלחתו, במיוחד במרחב הישראלי הפתוח והמתקשר.

הצעות לסגנון

אתם יכולים להפוך את בית הקפה שלכם למיוחד עם תשלבו בו ספריה שמאפשרת ליושבים לשקוע שעה קלה בקריאה מהנה, להטמיע בו מאפייני זכוכית צפון אפריקאים, לבחור לנגוע דווקא בווינטאג' ארט דקו, או במראה חלוצי ישראלי מפעם, אפשר לבחור עיצוב בריטי אסיאתי מהתקופה הקולניאלסטית, או עיצוב מודרני נקי ורזה. האפשרויות הן רבות מאד, והכול תלוי במגע הנכון במגע שבין הרחוב לבית הקפה, ובאווירה המיוחדת שנוצרת בו. עיצוב בתי קפה הוא תחום פורה ויצירתי שיכול להפוך את בית הקפה שלכם לסיפור הצלחה אהוב במרחב המקומי.

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות 054-7334646

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות
ללא התחייבות
054-7334646