עיצוב פנים במרכז הארץ

1 5

 

אם אתם מחפשים מעצבי פנים במרכז כדאי שתכירו את משרד הבוטיק של מעצבת הפנים דנה שבדרון . מדובר במשרד עיצוב פנים במרכז מוכר ומנוסה, המתמחה בעיצובי פנים עבור בנייה פרטית ומסחרית, תכנון דירות קבלן ושיפוצים של דירות, משרדים, מסעדות, בתי קפה ובתים. המשרד מעניק לכל לקוח ליווי אישי ומקצועי עבור כל  צרכי העיצוב של הבית, ובאופן העונה על משאלותיו וצרכיו. הפעולות מתחילות כבר בשלבי תכנון ראשוניים של תשתיות הדירה, עבור לבחירת חומרים וצבעים, ועד לאבזור הנכס וביצוע סטיילינג סופי.

 

הגדרת עבודת עיצוב פנים

דנה שבדרון היא מעצבת פנים במרכז אשר עבורה עיצוב פנים הינו תחום יצירתי ומרתק,  המשפיע על חיי היומיום של כל אחד מאיתנו. ההשפעה באה לידי ביטוי בקביעת מאפיינים פונקציונאליים של המבנה, והיותו מספק מרחב שנוח ונעים להתקיים בו. למען יישום עקרונות אלו דנה משתמשת בהבנה מעמיקה וביכולות מעשיות למימושן של תוכניות אדריכליות, המשולבות עם תפיסה אסטטית עשירה ועדכנית והכרת מנעד רחב של סגנונות עיצוב שונים. יכולות אלו שמגיעות מניסיון רב שנים בתחום מאפשרות לה להפוך מרחבים חסרי ייחוד וחן לכדי חללים רעננים, ייחודים ומלאי חיים המספקים מרחב מחייה הרמוני, אסטטי, יעיל ונוח למגורים. כל זאת, מתוך שאיפה להגשים את חזונם האסטטי של בעלי הנכס ולספק מענה פרקטי לכל חדר וחלל בבית.

 

עיצוב פנים לדירות ובתים פרטיים

מרכיב מרכזי בעבודתו של משרד מעצבי פנים במרכז הוא בכל הקשור בתכנון ועיצוב בתים ודירות פרטיים. המשרד מספק מענה לצרכי ופרויקטי בניה שונים, לרבות הנישות הבאות:

  • בניית בית פרטי - תכנון עיצוב פנים עבור בתים פרטיים בשיתוף פעולה אדריכלי. ההליך מתחיל כבר בשלב רכישת הקרקע ובכל תוכנית בניה נדרשת, וכולל ליווי של הלקוח בבחירת חומרים לצורכי עיצוב חוץ ופנים, עד לאבזור וגימור הבית באופן המותאם ספציפית לטעמו, צרכיו ורצונותיו.

  • שיפוץ בתים ודירות - שירותי עיצוב פנים מלאים עבור בתים ודירות לפני שיפוץ. ליווי של הלקוח כבר משלבים מוקדמים של אפיון מטרות ויעדי פרויקט השיפוץ, שממשיך לתוכניות השיפוץ, פיקוח עליון על ביצוע העבודות, בחירת חומרים וסטיילינג סופי.

  • עיצוב דירות קבלן - עבור דירות קבלן משרדנו מלווה לקוחות בתכנון דירה ושינוי מפרטה כך שיתאים לטעם, צרכים ורצונות אישיים של בעלי הבית. הליווי כולל הגשת תוכניות לקבלן, בחירת חומרים, אבזור וסטיילינג סופי.

 

הזמנת שירותי מעצבת פנים במרכז


להזמנת שירותי מעצבת פנים במרכז צרו קשר עם משרדה של דנה שבדרון בטלפון 054-7334646 פנו אלינו לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת היכרות לא מחייבת.

 

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות 054-7334646

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות
ללא התחייבות
054-7334646