עיצוב פנים כפרי שמגשים חלומות

 

1 3

משרד הבוטיק של מעצבת הפנים דנה שבדרון, מחזיק בידע ובניסיון עשיר בתכנון דירות ובתים חדשים ומשופצים עם עיצוב פנים כפרי. כל לקוח של המשרד זוכה להתאמה מלאה של סגנון העיצוב לטעמו ולצרכיו, דבר הניכר בכל פרטי הדירה בין אם בריצוף, חיפוי קירות, דלתות, חלונות, ריהוט, גופי תאורה, מטבח, אבזור הבית ומוצרי סנטריה. כל זאת, תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח במטרה להעניק לו בית כפרי המגשים את חלומותיו.

 

מאפייני עיצוב כפרי

עבורנו, עיצוב פנים כפרי לבתים, וילות, דירות ודירות יוקרה נועד לספק מרחב מחייה טבעי, בייתי וחמים שנעים ונוח לחיות בו. מדובר בסגנון עיצוב מבוקש ונפוץ בארץ בו עושים שימוש רב עם חומרי גלם טבעיים, שיכולים לשלב מגוון רחב של פיתוחים ועיטורים. זאת לצד צבעוניות רכה וחמה וחיבור לאלמנטים טבעיים המעניקים לבית נגיעות אישיות, ביתיות, רומנטיות ונוסטלגיות על-זמניות. סגנון עיצוב זה יורגש בכל פרט בבית וכבר מהכניסה עליו, בין אם בדלת כניסה גדולה מעץ מלא, תריסי עץ לחלונות, חיפוי אבן לקירות הבית החיצוניים והפנימיים, ריהוט מעוגל מרופד ומפנק, רצוף פרקט וגופי תאורה המפזרים אור רך וחם. בנוסף, גם צבעי הבית משחקים תפקיד ניכר ביצירת אווירה כפרית עם גווני לבן ושמנת, נגיעות רכות של פסטל ושלל גווני עץ וחום.

 

סגנון כפרי הניכר בכל חדרי הבית

על מנת להעניק לבית חזות אחידה, הרמונית וזורמת, עיצוב פנים בסגנון כפרי מיושם על ידי דנה שבדרון בכל חלקי, חללי וחדרי הבית, כאשר לכל חדר יש את המרכיבים והמאפיינים הייחודים. כך למשל, חדר שינה המעוצב על ידינו בסגנון כפרי יעניק לכם חדר אינטימי, שליו ורומנטי במיוחד, בו ניצבת מיטת עץ גדולה עם מסגרת ושידות תואמות בעלות פיתוחים מעוגלים, וכן שפע בדים טבעיים לוילונות, כריות ולכיסוי המיטה. דוגמה נוספת היא מטבח בסגנון כפרי שיכול להיות מורכב מארונות עץ מלא בעלי עיטורים ופיתוחים המשלבים בתוכם אלמנטים של צמחייה ודקורציה. כמו כן, אי עם משטח בוצ'ר משתלב היטב במטבח כפרי אשר מעליו ניתן לתלות מחבתות וסירים.

 

הזמנת שירותי עיצוב פנים כפרי

להזמנת שירותי עיצוב פנים כפרי וקבלת מידע נוסף בנושא, צרו קשר עם משרדה של  דנה שבדרון בטלפון 054-7334646. פנו אלינו לקביעת פגישת היכרות ללא מחויבות.

 

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות 054-7334646

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות
ללא התחייבות
054-7334646