עיצוב דירות יוקרה - ייחודי ומרשים

inessa photography danas nirit 1

 

למשרד עיצוב הפנים של דנה שבדרון יש ניסיון רב בעיצובן של דירות יוקרה ייחודיות ומרשימות. שירותים אלו ניתנים עם ליווי מקצועי אישי ומקיף הקשוב לרצונות, צרכי וחלומות הלקוח, ופועל להגשימם בכל שלב של הליך השיפוץ והבנייה. הליווי עצמו מתחיל עוד בשלבי תכנון ראשוניים, ממשיך לבחירת חומרי גלם וצבעים, ועד לאבזור הדירה ועריכת סטיילינג סופי.

 

מאפייני דירות יוקרה

מבחינתנו, עיצוב דירות יוקרה נועד לספק מרחב מחייה יפה, מרשים וייחודי. עליו לספק מענה פרקטי ואסטטי השם דגש רב על איכות חומרי הגלם, ירידה לפרטים ורמות גימור גבוהות, סגנון מלוטש ועבודות גימור וסטיילינג מוקפדות. למעשה, ביכולתנו להפוך כל בית ודירה נורמטיביים לדירות יוקרה מעוצבות על ידי נכונות להשקעה בשינוי מאפייני המרחב, עבודה עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ורכישת פריטי ומוצרי יוקרה ייחודיים.

 

הגדרת מאפייני וסגנון דירת יוקרה

חשוב להבין כי דירות יוקרה הינו שם כולל לשלל סגנונות עיצוב המבוצעים באופן איכותי ומוקפד. לכן, השלב הראשון בעיצוב פנים מתחיל בהגדרת סגנון עיצוב מבוקש ביחד עם בעלי הנכס. זוהי הגדרה שמקורה בהבנת טעמו של הלקוח, חלומותיו ורצונות, והגשמתם בסגנון עיצוב אחיד והרמוני המספק מענה פרקטי ונוח לדיירי הבית.

 

בחירת חומרים לדירות יוקרה

אחד המאפיינים הבולטים שהופכים דירה ליוקרתית הם חומרי הגלם המשמשים לעיצובה. לשם כך, אנו נעזרים בחומרים, פריטים, מוצרים ואבזרים הטובים ביותר שעשויים מחומרי גלם משובחים, ואשר תוכננו ונבנו ברמות ביצוע וגימור מושלמות. בנוסף לכך, היוקרה תבוא לידי ביטוי בחומרי גלם ומוצרים מתקדמים הנשענים על טכנולוגיות עכשוויות, שמבטיחים מרחב מחייה ייחודי, בטוח, בריא ויעיל אשר ישרת את בעליו לאורך שנים רבות.

 

עיצוב חלל יוקרתי

גורם משמעותי נוסף המייצר אווירה של איכות מתקבל על ידי יצירת מרחב פתוח, זורם ומואר. זהו מרחב בעל מפתחים גדולים בעלי עיצוב מרשים, וחללים כמה שיותר מרווחים ופתוחים. בנוסף, אנו מעצבים דירות יוקרה בקפידה על כל פרטיהן על מנת לקבל חלל מושלם ושלם בכל מרכיביו. הירידה לפרטים ניכרת בכל שלבי העבודה, החל מתכנון נקודות חשמל, דרך בחירת סוג ריצוף והשתלבותו עם גוון הקירות, ועד לבחירה ורכישה דקדקנית של רהיטי ואבזרי הבית.

 

הזמנת שירותי עיצוב פנים לדירות יוקרה


להזמנת שירותי עיצוב פנים שיעניקו לכם מרחב מחייה מרשים וייחודי, צרו קשר עם משרד עיצוב הפנים של  דנה שבדרון בטלפון 054-7334646. התקשרו אלינו וקבעו פגישת היכרות ראשונית ללא מחויבות מצידכם.

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות 054-7334646

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות
ללא התחייבות
054-7334646