עיצוב פנים בתל אביב לפרויקטים פרטיים ומסחריים

 

inessa photography danas nirit 23

 

בהיותה הלב התרבותי, המסחרי והחברתי של המדינה, עבודות עיצוב פנים בתל אביב נדרשות לעמוד בסטנדרטים מאוד גבוהים ולספק מענה לצרכים עיצוב פרטיים ומסחריים כאחד.משרד הבוטיק של מעצבת הפנים דנה שבדרון עונה לדרישות גבוהות אלו, בהיותו משרד מנוסה ומקצועי המתמחה בעבודות עיצוב פנים של בתים פרטיים, שיפוץ דירות ועיצוב דירות מקבלן. זאת לצד מגוון פרויקטים מסחריים כגון עיצוב פנים למשרדים, חנויות, מסעדות, בתי קפה ואולמות תצוגה.

 

עיצוב פנים לנכסים פרטיים

דנה שבדרון היא מעצבת פנים בתל אביב המתמחה בעיצוב דירות ובתים פרטיים שמותאמים באופן מלא לשאיפות, הצרכים, הרצונות וטעמו האישי של הלקוח. התמחותה מתבססת על רצון ליצור לכל לקוח מרחב אידיאלי מבחינת חזותו ושימושיו, הלוקח בחשבון את כל ההיבטים הקיימים בפרויקט. בין היתר, היבטי עיצוב בית פרטי כוללים את מספר הנפשות המיועדות לגור בנכס, גילאים, עיסוקים ואורח חיים, והתאמה לחלוקת החלל האדריכלית של המבנה. בנוסף, כל חדר יוגדר ויעוצב על פי הגדרתו הפונקציונאלית, המתחשבת גם בנתונים פיזיים של כיווני אוויר ואור טבעי. כל זאת ועוד במטרה ליצור בית מרהיב ביופיו שנעים ונוח לחיות ולארח בו.

 

עיצוב פנים לנכסים מסחריים

חשוב להבין כי בתקופה התחרותית בה אנו חיים מושם דגש רב על מיתוגם ותדמיתם של בתי עסק, ולכן מעצבי פנים בתל אביב נדרשים להתאים את חזות בית העסק לצרכיו הפרקטיים ולתדמיתו. זוהי דרישה שלמשרדנו יש את כל הכלים והניסיון על מנת לעמוד בה בהצלחה, במסגרת הגדרות תקציב קיימות. כך למשל, בעת עיצוב פנים של משרד אנו נדאג לנצל את נתוני המתחם באופן אופטימאלי, לשם יצירת מרחב כמה שיותר בריא ונוח לעבודה, וזאת בשילוב עם סגנון עיצוב מכובד וייצוגי המעביר את מסרי וערכי בית העסק. דוגמא נוספת היא עיצוב פנים של מסעדות ובתי קפה  אשר בימינו מהווה מרכיב מהותי בהצלחתם המסחרית. למען השגתו יש צורך בעיצוב המקום באופן המשקלל את האופי והאווירה המבוקשים במקום, סוג המטבח, תפריטו ועלות מנותיו. זאת בנוסף לעיצוב המותאם למיקום בית העסק, גודלו ומספר הלקוחות שהוא יכול לשרת.

 

שירותי מעצבת פנים בתל אביב

לקבלת שירותי עיצוב פנים בתל אביב על ידי משרד מוביל, מקצועי ומתקדם, ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם משרד עיצוב הפנים של דנה שבדרון בטלפון 054-7334646.

 

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות 054-7334646

התקשרו אליי לתיאום פגישת היכרות
ללא התחייבות
054-7334646